Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt e_szwarc@wp.pl

poniedziałek, 1 października 2012

Zielone oczko - Makijaż krok po kroku

      Dzisiaj makijaż krok po kroku w odcieniach zieleni. Starałam się użyć nie wielkiej ilości kosmetyków, tak aby każdy mógł wykonać taki makijaż w domu. Oczywiście możemy wykorzystać także inne kolory niebieski, fioletowy, brąz. Ważne jest, aby wykorzystać 3 odcienie, dzięki czemu otrzymamy efekt idealnego cieniowania. Specjalnie dla was zestawiłam zdjęcia bez makijażu i efekt już z makijażem. Sami zobaczcie jakie to proste.

Krok po kroku :


Całą powiekę ruchomą malujemy od wewnętrznego kącika najpierw cieniem jasno zielonym, a od 1/3 powierzchni powieki ciemniejszym przynajmniej o 2 tony. Całość rozcieramy miękkim pędzelkiem.


Od połowy powieki rysujemy kreskę, nie musi być równa oraz w załamaniu powieki. Ja użyłam grafitowej kredki, ale możemy także wykorzystać czarną. Całość rozcieramy pędzelkiem, aby wszystko połączyć. W celu wzmocnienia cieniowania możemy dodać troszkę szarego, grafitowego cienia w linii załamania powieki i dokładnie nim rozetrzeć kredkę.


Następnie linerem malujemy kreskę na górnej powiece, a czarną kredką na dolnej i delikatnie ją rozcieramy za pomocną wcześniej użytego zielonego cienia. Wewnętrzny kącik oka możemy dodatkowo rozświetlić perłowym lub złotym cieniem. Tuszujemy rzęsy.


2 komentarze:

Dziękuję wszystkim za odwiedziny, zaglądajcie częściej :)