Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt e_szwarc@wp.pl

poniedziałek, 5 listopada 2012

Kobieta w oczach mężczyzny

     W ostatnim numerze Make-Up Trendy, pojawił się artykuł o trendach w makijażu, ale ja nie o tym. Czytając  ten artykuł zastanawiałam się, dlaczego pojawiła się w nim tylko jedna kobieta? Czy mężczyźni przejęli rynek urodowy, a może mają lepsze oko jeżeli chodzi o piękno kobiety. Są bardziej obiektywni, a może to my lubimy oddawać się w ich ręce, gdyż prawdziwą rangę komplementu ma tylko ten od mężczyzny? W artykule pojawili się:
Anna Galińska - makijażystka marki Sephora
Maciej Słomkowski - główny makijażysta marki Dior w Polsce
Sebastian Gradzik - Lancome Make-Up Artist
Paweł Bik - główny wizażysta marki Yves Saint Laurent
Wojtek Rostowski - oficjalny makijażysta marki Max Factor w Polsce

Jak to jest z nami kobietami? Czy mężczyźni potrafią trafniej ocenić jak wydobyć z nas to co najpiękniejsze. Wydawało by się że zawód makijażysty dla mężczyzn jest bardzo niszowy i raczej rzadko jaki mężczyzna się na niego decyduje, a tu psiukus. Gdyż to właśnie oni reprezentują najbardziej znane marki, pracują nad trendami i upiększają nasze życie. Może my jako kobiety często lubi przesadzić, a jak wiadomo w makijażu często mniej znaczy więcej.
Mężczyźni na pewno wolą nas w subtelniejszych makijażach, kiedy wyglądamy zmysłowo ale delikatnie, niż drapieżnie i wyzywająco. Myślę że najważniejsze to znaleźć złoty środek i na pewno nauczyć się swojego ciała w tym przypadku twarzy. Wiedzieć co tuszować, a co uwydatniać i robić to w taki sposób, aby wyglądać świeżo i naturalnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim za odwiedziny, zaglądajcie częściej :)